Repertuar

Kawa z Gwiazdą - Daria Widawska

Data wydarzenia:
12 Grudzień 2016 godz. 18:00
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
Normalny - 10 zł
Ulgowy - brak

Choć słynie z ról w serialach telewizyjnych, to mieliście okazję zobaczyć Ją na deskach Sali Teatralnej PKZ, w spektaklu Di, Viv i Rose. Teraz będzie gościem drugiej w tym sezonie Kawy z Gwiazdą. Daria Widawska spotka się z dąbrowską publicznością 12 grudnia o godzinie 18.00 w pałacowej Sali Agora. Czy okaże się kobietą o twardym charakterze, podobnie jak większość postaci, w które się wciela? To się okaże. Spotkanie poprowadzi tradycyjnie Angieszka Strzemińska z Radia Katowice.

W domu mama dwóch synów (Iwa i Brunona) oraz żona Michała Jarosińskiego. W pracy aktorka filmowa, serialowa i teatralna, znana z ról w takich tytułach jak: Tygrysy Europy, M jak Miłość, Magda M., Hela w opałach, Samo Życie i Prawo Agaty. Wielką sympatię wśród widzów wzbudziła rolą Anny Jankowskiej, czyli żony Darka w serialu 39 i pół. Tańczyła z gwiazdami, była nominowana w plebiscycie Viva! Najpiękniejsi, a od 2008 roku jest Honorowym Ambasadorem Dzieci Chorych na Nowotwory Mózgu. Patrząc po doświadczeniach aktorki można być pewnym, iż szykuje się naprawdę ciekawe spotkanie w Pałacu Kultury Zagłębia.

Foto.: Archiwum Teatr Capitol Warszawa, spektakl "Hawaje".

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia