Repertuar

Kasia 25 Kowalska - koncert

Data wydarzenia:
26 Styczeń 2019 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 90 zł | 100 zł
Balkon - 80 zł
bilety dostępne w Kasie PKZ oraz na kupbilecik.pl

Kasia Kowalska wystąpi na pałacowej scenie 26 stycznia 2019 r. o godz. 19:00, tym razem w koncercie pod nazwą Kasia 25 Kowalska.

Kasia Kowalska - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydaje swój nowy album, na który jej fani czekają już 10 lat. Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabranie największych przebojów artystki, jak Prowadź mnie, Antidotum, A to co mam, Spowiedź, Być tak blisko, Co może przynieść nowy dzień, Coś optymistycznego, To co dobre i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, która ujrzy światło dzienne 8 czerwca. Płytę promuje autorska piosenki Kasi Alannah (Tak niewiele chcę), którą można już usłyszeć w największych stacjach radiowych w Polsce.

ORGANIZATOR
Kultura z Klasą Agencja PR
tel. 603 608 888, 697 123 494
kulturazklasą@gmail.com
www.kulturazklasą.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia