Repertuar

KARAŚ/ROGUCKI - koncert promujący album Atlas Iskier (PROMOCJA -25%)

Data wydarzenia:
08 Marzec 2024 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter: 130 zł
Balkon: 100 zł

Podając w pałacowej kasie hasło "ATLAS" lub wpisując je w odpowiednie pole przy zakupie online, otrzymacie rabat w wysokości -25% na bilety na poniższe wydarzenie! Promocja obowiązuje do 7 marca br.! 

Projekt KARAŚ/ROGUCKI na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia! 8 marca godzina 19:00! Koncert trasy promującej ostatni album zespołu Atlas Iskier!

KARAŚ/ROGUCKI zapowiadają trzeci, ostatni album i zamykają tym samym miłosny tryptyk muzyczny. Atlas Iskier ukaże się w 2024 roku i pierwszym przedsmakiem jest wydany 4 listopada – cover kultowego utworu Zaopiekuj się mną zespołu Rezerwat. II singiel zespołu to już pełnowymiarowa, autorska piosenka  - Houston z gościnnym udziałem Ofelii ( premiera 8 grudnia).

W albumie Atlas Iskier, który ukaże się na początku 2024 roku, miłość już nie leczy, nie ratuje – tym razem artyści mówią o tym uczuciu jak o ucieczce przed samotnością, opowiadają o nim w kontekście desperacji czy próbą zapełnienia pustki. Muzycznie krążek kontynuuje wątki z poprzednich wydawnictw, ale jest w odbiorze zdecydowanie mroczniejszy. Tę opowieść otwiera cover kultowego utworu Zaopiekuj się mną zespołu Rezerwat, który już wprowadza tę narrację. KARAŚ/ROGUCKI nie mówią wprost, że to koniec, ale nastrój pożegnania jest wyczuwalny. Wątki rozstania, podsumowania czy zamknięcia ważnej muzycznej historii przy nadchodzącym projekcie będą kluczowe. 

Karaś/Rogucki o singlachPierwszy singiel zwiastujący trzeci album nie bez powodu jest coverem. Domknięcie muzycznego tryptyku o miłości sygnujemy symboliczną klamrą, gdyż pierwszy utwór, jaki stworzyliśmy wspólnie to również był cover – piosenka "1996" autorstwa T.Love. Tym razem przyciągnęła nas magia tekstu, bo „Zaopiekuj Się Mną” łódzkiej grupy Rezerwat idealnie wpisuje się w nasz manifest artystyczny tworzenia piosenek o miłości. Poza tym, to jest utwór, który od roku gramy już na koncertach i reakcje fanów nie pozostawiają złudzeń. Ten kawałek zasługuje na nową wersję oraz na to, by pokazać go wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji go usłyszeć. 

Współpraca z Ofelią zaowocowała mocno elektronicznym utworem „Houston”. Nasze głosy ładnie się do siebie przytuliły i pięknie grają zarówno barwowa jak i emocjonalnie opowiadając historię ucieczki z popsutego świata. Naszym pojazdem jest miłość, a uciekamy stąd bo mamy problem „Houston”, ze wszystkim.

Ofelia o singlu Houston

Jestem fanką projektu Karaś/Rogucki, każdego członka z osobna. Zaproszenie do tego utworu było zaszczytem i przyjemnością, bo marzyłam o tym już od dawna. Uwielbiam jak nasze głosy z Piotrem cudownie się przeplatają, nie mogę się doczekać wykonów na żywo!

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia