Repertuar

Kameralne Czwartki - Vocal Trio

Data wydarzenia:
30 Styczeń 2020 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala Kameralna im. Michała Spisaka
Ceny biletów: 
20 zł

Kameralne Czwartki w nowym roku otwieramy występem znanego lokalnego zespołu, czyli Vocal Trio. W Sali Kameralnej, 30 stycznia o 18:00, usłyszymy najpiękniejsze utwory z oper i operetek w wykonaniu Agaty Widery-Burdy, Weroniki Kępki i Grzegorza Roguta. Wokalistom akompaniować będzie zaprzyjaźniona pianistka Magdalena Schoppa.

Kameralne Czwartki - słynne utwory muzyki klasycznej i jazzowej, nietuzinkowe aranżacje dzieł znanych z filmów i seriali, światowe przeboje opery i operetki - to motywy, które najczęściej można usłyszeć podczas cyklu Kameralne Czwartki. Nazwa to nie przypadek - koncerty odbywają się w czwartki, w Sali Kameralnej im. Michała Spisaka. Na małej scenie wystąpili już m.in. Małgorzata Sikora, Ensemble Les Sauvages, Back to Big Band, New Bone, Crystal String Quartet, Vocal Trio, bracia Kudełka, Sikora Piano Duo i Todo art trio. To tutaj w przyjaznej atmosferze, z dala od zgiełku i migoczących świateł wielkiej sceny, można posłuchać muzyki w najlepszym wydaniu.
 
W repertuarze karnawałowego koncertu m.in.:
  • Habanera (Carmen, Bizet)
  • Tłumy Fraków (Księżniczka Czardasza, Kalman)
  • Czeka nas uciech moc (Zemsta Nietoperza, Strauss)
  • Sunrise, sunset (Skrzypek na dachu, Bock)
  • Przetańczyć całą noc (My fair lady, Loewe)
  • i wiele innych!

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala Kameralna im. Michała Spisaka

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia