Repertuar

Kameralne Czwartki - Crystal String Quartet

Data wydarzenia:
14 Grudzień 2017 godz. 18:30
Lokalizacja:
Sala Kameralna im. Michała Spisaka
Ceny biletów: 
10 zł

Ostatni w tym roku koncert z serii Kameralne Czwartki odbędzie się 14 grudnia o godz. 18:30. W Sali Kameralnej im. Michała Spisaka usłyszymy piękne dźwięki skrzypiec, altówki i wiolonczeli. Za smyczkami staną cztery, utalentowane kobiety, czyli Crystal String Quartet.

Crystal String Quartet tworzą studentki i absolwentki Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Ich repertuar to wielobarwny zbiór kompozycji, począwszy od muzyki klasyków, przez głębokie brzmienia romantyków i kończąc na odważnych dziełach kompozytorów współczesnych. Wśród najcenniejszych doświadczeń estradowych kwartetu można wymienić koncerty m.in. w Studio Koncertowym Polskiego Radia w Katowicach, Chorzowskim Centrum Kultury, Muzeum w Tarnowskich Górach, a także udział w licznych festiwalach takich jak Student Art Festiwal, Szopienicki Sierpień Muzyczny i Festiwal Fide et amor. Artystki zaprezentują program Z Mozartem do tanga, czyli najpiękniejsze utwory klasyki z ognistymi i pasjonującymi tangami w finale.

Skład zespołu:

  • Jadwiga Bryja - I skrzypce
  • Gabriela Baran - II skrzypce
  • Monika Szczepaniak - altówka
  • Joanna Zub - wiolonczela

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala Kameralna im. Michała Spisaka

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia