Repertuar

Kameralne Czwartki - Back to Big Band

Data wydarzenia:
23 Listopad 2017 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala Kameralna im. Michała Spisaka
Ceny biletów: 
10 zł

W trzeciej odsłonie Kameralnych Czwartków w nowym sezonie artystycznym wystąpi Back to Big Band - tym razem w wersji, jak łatwo się domyślić, kameralnej. Koncert odbędzie się w Sali Kameralnej 23 listopada o godz. 18:00.

Back to Big Band to energiczna orkiestra jazzowa, złożona z utalentowanych muzyków młodego pokolenia, których łączy przyjaźń i pasja do wspólnego grania. Zespół działa nieprzerwanie od 2010 r. (wcześniej jako RoyalBand i Big Będzin Band) pod kierownictwem Romana Hyli, młodego, aczkolwiek już cenionego kompozytora i aranżera. Zespół współpracuje m.in. z Henrykiem Kuźniakiem, twórcą ścieżki dźwiękowej do takich filmów jak Vabank i Seksmisja oraz Krzesimirem Dębskim, kompozytorem i dyrygentem. Podczas koncertu kameralnego usłyszymy muzykę filmową i musicalową, znaną z produkcji takich jak James Bond, Upiór w operze, Dziewiąte wrota, Porgy and Bess czy, wspomniany wcześniej, Vabank.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala Kameralna im. Michała Spisaka

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia