Repertuar

Kabaret Smile - "To Ci tłumaczę!"

Data wydarzenia:
23 Październik 2016 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter I - 80 zł
Parter II - 70 zł
Balkon - 60 zł

23 października o godzinie 17.00, w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia wystapi wszystkim znany kabaret Smile, który tym razem rozśmieszy nas do łez programem "To Ci tłumaczę!"

"To Ci tłumaczę!" - to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile z Lublina. Jak sam tytuł sugeruje Andrzej, Paweł i Michał podczas prawie 2 godzinnego spektaklu starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile.

Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Pojawia się jutuberka (modne ostatnio słowo) o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. Artyści tłumaczą też i zwracają uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy. Choć śmiało stwierdzić można że to pierwsze z powodzeniem w nowym programie wykorzystują.

Przyjdź, daj się wciągnąć w show i bądź jego częścią. Daj wytłumaczyć sobie kilka prostych tematów.
Miłego spektaklu!

Czas trwania: 110 minut (zależnie od prędkości transferu wifi)

Organizator:

RAM Jacek Balon
43-300 Bielsko-Biala
Ul. Uroczysko 9
Mobile: +48 501 227 295

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia