Placówki

Kabaret Paranienormalni ODWOŁANY

Data wydarzenia:
16 Marzec 2019 godz. 17:00
Lokalizacja:
Dom Kultury Ząbkowice
Ceny biletów: 
70 zł | 80 zł

Występ Kabaretu Paranienormalni został odwołany. Bilety tracą ważność, dlatego osoby, które zakupiły bilet w Kasie PKZ proszone są o jego zwrot. Osoby, które zakupiły bilet przez internetowy system sprzedaży, otrzymają zwrot pieniędzy automatycznie na rachunek bankowy.

Zwrot biletów w Kasie PKZ będzie możliwy od 7 marca.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

 

16 marca na scenie PKZ Domu Kultury Ząbkowice Kabaret Paranienormalni zaprezentuje iśćie paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour. Bilety do nabycia także: kupbilecik.pl oraz biletyna.pl

Artystów zobaczymy m.in. w skeczu Kino - komedii pomyłek prezentującej czeski humor czy fenomenalnym Porsche, gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich. Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny: Boguś Kudłek, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej. Czy podczas debiutu estradowego uda się chłopakom go ugotować czy pozostanie niewzruszony, jak Tommy Lee Jones w Ściganym? Przekonacie się już 16 marca. Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha. Dlatego na chandry, lekarze zaczynają przepisywać bilety na Paranienormalnych. Występ kabaretu jest jak najlepsza, najszybsza i najtańsza z terapii... terapia śmiechem! A śmiech to zdrowie!

ORGANIZATOR
AGENCJA MEDIOWA PG-ART
tel. 783 892 633
pgart@wp.pl
www.piotrgulinski.pl

Lokalizacja na mapie