Repertuar

Kabaret Moralnego Niepokoju

Data wydarzenia:
07 Grudzień 2024 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
90 zł | 110 zł | 140 zł | 160 zł

7 grudnia zapraszamy na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju - godz. 16:00, 19:00 Sala Teatralna Pałacu Kultury Zagłębia

W dobie, gdy codzienność zaskakuje nas bardziej niż kiedykolwiek, Kabaret Moralnego Niepokoju postanowił wyrazić to na scenie, serwując nowe skecze pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czy to możliwe, że dzisiejsze „normalne” to zwykłe szaleństwo?

Kabaret Moralnego Niepokoju zaprasza na wieczór pełen nowych skeczy, w trakcie którego codzienne absurdy stają się źródłem śmiechu. Najnowszy program grupy to mieszanka śmiałych obserwacji i inteligentnej komedii, które bawią i zmuszają do refleksji.

Premierowe skecze pełne są codziennych absurdów – od gołych kostek w mroźne dni po śmiałe rozmowy o zmieniającym się znaczeniu słów. Nie ma już normalnej zimy ze śniegiem, na pustyni była ostatnio powódź i zalało Dubaj, strach coś powiedzieć, bo cię zakrzyczą, że tak się nie mówi. Kiedyś były wspomnienia, teraz są wyłącznie traumy.

„Normalne to to nie jest” zaskakuje, bawi i pozostawia widza z przemyśleniami o świecie, który zmienia się na naszych oczach. Nie przegap tej komediowej uczty ducha, którą zapamiętasz na długo!

Występują:
Robert Górski
Mikołaj Cieślak
Przemysław Borkowski
Rafał Zbieć

 

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST AGENCJA ARTYSTYCZNA ADRIA ART

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia