Repertuar

Kabaret KaŁaMaSz

Data wydarzenia:
08 Kwiecień 2016 godz. 19:00
Lokalizacja:
Pałac Kultury Zagłębia
Ceny biletów: 
Parter - 30zł
Balkon - 20zł

8 kwietnia o godzinie 19.00 w Pałacu Kultury Zagłębia zaprezentuje się najmłodszy kabaret w nie najmłodszym składzie, czyli Kabaret KaŁaMaSz. Jak sami się określają stanowią "lekkostrawny koktail starego Kabaretu Długi z aktorami popularnego serialu "Ranczo". Nadający się do regularnego spożycia, ale i do degustacji dla miłośników kabaretu literackiego i aktorskiego. Nazwa kabaretu to akronim pierwszych sylab nazwisk wykonawców.

Bogdan Kalus - aktor teatralny i filmowy. Na swoim koncie ma kilkanaście ról filmowych i ponad 20 telewizyjnych. Największą popularność przyniosły mu role w serialach "Święta Wojna", "Halo Hans" i "Ranczo". Stały bywalec wilkowyjskiej ławeczki. Zdobywca tytułu "Świr roku 2008" w kategorii "aktor".

Jacek Łapot - twórca kabaretu Długi. Od 30 lat autor wielu audycji radiowych i telewizyjnych. Związany z radiową Trójką i róznymi projektami telewizyjnymi.

Sylwester Maciejewski - aktor teatralny i filmowy. Na koncie kilkadziesiąt ról w Teatrach Komedia i Teatrze Powszechnym, gdzie spędził 30 lat swojego życia. Największe sukcesy to role w teatrze telewizji "Hamlet we wsi Głucha Dolna", "Na szkle malowane", w filmie "Pieniądze to nie wszystko" oraz roli w serialu "Ranczo" - kolejny stały bywalec ławeczki.

Dariusz Szweda - pianista, kompozytor, aranżer. Najlepszy muzyk w zespole.

Piotr Pręgowski - kiedy Bogdan Kalus lub Sylwester Maciejewski są zajęci na planie, gościnnie występuje w składzie aktor i kabareciarz Piotr Pręgowski.

Autorami tekstów dla Kabaretu KaŁaMaSz jest Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Jacek Łapot (Kabaret Długi). Muzykę skomponował Dariusz Szweda.

 

SZANOWNI PAŃSTWO PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE NA KONCERT.

OSOBY SPÓŹNIONE NIE ZOSTANĄ WPUSZCZONE NA SALĘ TEATRALNĄ, BEZ MOŻLIWOŚCI ZWROTU KOSZTU BILETU LUB JEGO WYMIANY.

 

 

 

Lokalizacja na mapie