Repertuar

Jezioro Łabędzie - Narodowy Balet Klasyczny z Kijowa | PRZEŁOŻONY Z 26.02.2021

Data wydarzenia:
16 Październik 2021 godz. 19:00
Pokaż wszystkie
  • 08 Październik 2020 godz. 18:00
  • 16 Październik 2021 godz. 19:00
w lokalizacji: Sala teatralna PKZ
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
130 zł | 120 zł | 100 zł
Bilety dostępne również na stronach: www.kupbilecik.pl; www.biletyna.pl; www.ebilet.pl

WYDARZENIE ZOSTAŁO PRZEŁOŻONE NA NOWY TERMIN. BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ.

UWAGA - ZMIANA GODZINY!

26 lutego o 18:00 16 października o 19:00 na deskach Pałacu Kultury Zagłębia zagości Narodowy Balet Klasyczny z Kijowa, który wykona dla Państwa widowisko baletowe Jezioro Łabędzie, czyli klasykę światowego baletu! 

Romantyczny książę Zygfryd w przeddzień zaręczyn poluje nocą nad jeziorem. Oglądamy go tam w słynnej scenie baletowej białych łabędzi, która jest prawdziwym arcydziełem choreografii XIX wieku. Kiedy Zygfryd zbliża się do najpiękniejszego łabędzia, ten okazuje się zaklętą księżniczką Odettą. Oczarowany książę wyznaje jej miłość, która może wyzwolić dziewczynę z mocy złego czarnoksiężnika Rotbarta. Jednak matka Zygfryda zaprosiła już do zamku panny z obcych krajów, by syn wybrał sobie wreszcie narzeczoną. Na balu pojawia się także Rotbart z córką Odylią, bliźniaczo podobną do Odetty. Książę ulega podstępowi czarnoksiężnika, zdradza Odettę i składa przysięgę miłosną Odylii. Zło triumfuje, ale spektakl pozostawia nas pod urokiem romantycznej baśni i ujmującego piękna muzyki Piotra Czajkowskiego. Narodowy Balet Kijowski zaprasza na widowisko baletowe, w którym występuje blisko 50 osób!

Czas trwania: ok. 120 min (1 przerwa)

ORGANIZATOR
Agencja Brussa
slawek@polskiekabarety.pl
tel. 737 567 014

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia