Repertuar

Jak to dziewczyna - Chór Zorza & Non a Capella

Data wydarzenia:
11 Marzec 2023 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
15 zł | 25 zł

Jak to dziewczyna - to tytuł koncertu Chóru Zorza pod kierownictwem Elżbiety Kaźmierskiej oraz zespołu Non a Capella z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 11 marca o 18:00 w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia.

Chór Zorza powstał w Domu Kultury Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, na bazie zespołu śpiewaczego Nasze Serca. Na deskach pałacu zadebiutował 13 listopada 2003 r., biorąc udział w występach Seniorzy seniorom. Założycielami zespołu byli Elżbieta Kaźmierska (solistka Opery Śląskiej) będąca po dziś dzień opiekunką arytstyczną chóru, a także Jerzy Kołodziej (oboista Filharmonii Narodowej). Od początku swojego istnienia chór włączał się w życie kulturalne miasta, występując nie tylko na scenie Pałacu Kultury Zagłębia, ale również podczas róznych okoliczności na scenach całego miasta. Akompaniatorem chóru jest Wenanty Maciej Domagała, który zastąpił ś.p. Jerzego Kołodzieja.

W programie koncertu znajdą się m.in. utwory:

- Tak całkiem bez dziewczątek
- Czardasz Sylwii
- Pieśń o młynarce
- Nigdy więcej
- Barkarola
- Nikt nie kocha tak jak ty
- Ramię w ramię
- Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia

i wiele innych.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia