Kino

Halloween Double Feature - Halloween w kinie Kadr!

Data wydarzenia:
29 Październik 2022 godz. 20:00
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
28 złotych (seans dwóch filmów)

Kino Kadr ponownie zaprasza na filmowe Halloween - dwa strasznie dobre filmy czekają!

Najstraszniejsza noc w roku odbędzie się w sobotę 29 października! Zapraszamy na niezapomniany double feature (maraton dwóch filmów) w cenie 28 złotych - ekonomiczny strach w dobrej cenie!

Zaczynamy o godz. 20:00 kultowym klasykiem, który do dziś jeży włos na głowie  - "Noc żywych trupów" George'a A. Romero z 1968 roku. Dziś film uznawany jest za jeden z klasyków kina grozy, który wprowadził do kultury masowej postać zombie, jako nieumarłego niezwiązanego z kultem voodoo.

Gatunek: horror kraj produkcji: USA 1968; czas trwania: 96 min
Reżyseria: George A. Romero, obsada: Judith O'Dea, Duane Jones, Karl Hardman, Keith Wayne

George A. Romero, mistrz kina grozy przedstawia jeden z najsłynniejszych horrorów świata! To miała być spokojna wycieczka w rodzinne strony. Barbara i Johnny nie wiedzieli jednak, że w chwili, gdy zdecydowali się odwiedzić grób rodziców Amerykę opanowały głodne ludzkiego ciała, krwiożercze zombie... Teraz jedynym ratunkiem staje się ucieczka i pomoc przypadkowych ludzi. Czy uda im się dotrwać do świtu? Zobacz mroczny, przerażający i trzymający w napięciu jak żaden inny, horror, który na nowo zdefiniował gatunek kina grozy odkrywając przed światem nowe oblicze zombie!

źródło: Mayfly

A około 22:00, po krótkiej przerwie, aby zeszły z was wrażenia, zaprosimy was na ostrą jazdę bez trzymanki - pełen makabrycznego humoru i pełen kampu horror sci-fi "Psycho Goreman"! 

Gatunek: horror, komedia, sci-fi kraj produkcji: Kanada 2020; czas trwania: 99 min
Reżyseria: Steven Konstanski, obsada: Nita-Josee Hanna, Owen Myre, Matthew Ninaber, Steven Vlahos

Rodzeństwo Luke (Owen Myre) i Mimi (Nita-Josee Hanna) nieświadomie wskrzesza starożytnego władcę obcych (Matthew Ninaber). Używając magicznego amuletu, dzieci zmuszają potwora do posłuszeństwa względem ich kaprysów i zachcianek. Tym samym przyciąga to do małego miasteczka galerię łotrzyków z bandy międzygalaktycznych zabójców.

źródło: Velvet Spoon

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia