Repertuar

NOSOWSKA - koncert - Festiwal Oblicza

Data wydarzenia:
21 Październik 2022 godz. 20:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
130 zł balkon | 170 zł parter

Katarzyna Nosowska będzie artystką, która zwieńczy pierwszy dzień Festiwalu Oblicza! Zobaczymy i usłyszymy ją w koncercie na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia 21 października o 20:00!

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów.
Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość.
Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszczała.
Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Bardzo aktywnie działa na Instagramie. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała..." stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która stała się bestsellerem roku 2018 . Jesienią 2020 roku premierę miała druga książka Katarzyny Nosowskiej „Powrót z Bambuko", która została bestsellerem 2020 roku. To książka, która pobudza szare komórki, sumienie i „mięśnie śmiechowe".

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, jesienią 2018 ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, który szybko pokrył się złotem. Tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król, którego mocnymi beatami tętni ten krążek. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi - „to najważniejsza płyta”. A już niebawem program wzbogacą zupełnie nowe piosenki.

Do zobaczenia na kolejnych koncertach!

Fot. Marlena Bielińska

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia