Repertuar

Dominika Gwit - dystans albo wszyscy umrzemy | WYDARZENIE CHARYTATYWNE

Data wydarzenia:
06 Kwiecień 2022 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
50 zł | 60 zł | 70 zł
sprzedaż biletów prowadzi serwis biletyna.pl

Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc Ukrainie za pośrednictwem Polskiego Czerwonego Krzyża.

"Dominika Gwit - dystans albo wszyscy umrzemy" to stand-up muzyczny, który odbędzie się 6 kwietnia o 19:00 w Pałacu Kultury Zagłębia.

Aktorka Dominika Gwit w zabawny, a czasem wzruszający sposób opowiada o życiu i o tym, dlaczego dystans do siebie i świata może polepszyć nam jakość życia! Historie z życia wzięte okraszone są największymi hitami polskiej piosenki. Usłyszymy m.in. takie szlagiery jak "Boskie Buenos", "Gdzie Ci mężczyźni", "Ramię w ramię" czy "Dobranoc panowie". Będzie dużo śmiechu i wzruszeń, a przede wszystkim życiowego dystansu, którego wszyscy tak bardzo potrzebujemy.

Autorem scenariusza jest mistrz słowa i gwiazda polskiego kabaretu Robert Górski, który pisze o recitalu: "Nie jest to tylko recital i nie jest typowy stand-up. To opowieść o historii życia dziewczyny, która postanowiła być aktorką, choć mało kto w to wierzył, i historia człowieka, który postanowił być szczęśliwy, choć wielu uważa, że z taką figurą to niemożliwe".

Fortepian: Jacek Subociałło

Czas trwania: 1 h 30 min

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia