Repertuar

Dobry wieczór kawalerski - spektakl

Data wydarzenia:
05 luty 2022 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
100 zł - 140 zł

5 lutego o 17:00 na deskach Pałacu Kultury Zagłębia, w Sali Teatralnej, zobaczymy spektakl Dobry wieczór kawalerski w reżyserii Piotra Nowaka.

Dobry Wieczór Kawalerski, czyli na drugą nóżkę to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko! Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów! "Dobry Wieczór Kawalerski, czyli na drugą nóżkę" bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym, nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. "Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę" zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

Reżyseria: Piotr Nowak
Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert

Obsada:
Michał Żurawski, Waldemar Błaszczyk, Piotr Nowak, Piotr Ligienza, Piotr Miazga

Obsada wymienna: Michał Piela, Tomasz Borkowski, Michał Sitarski, Marcin Rogacewicz

Jeśli kupiłeś bilet na wydarzenie dla osoby zaszczepionej, weź ze sobą certyfikat szczepienia oraz dowód osobisty, w celu okazania ich bileterowi. Więcej informacji w REGULAMINIE UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH PKZ.

ORGANIZATOR
Visual Production sp. z o.o.
visualproduction.pl
sprzedaz@visualproduction.pl
517 198 228

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia