Kino

Debeściakowy przegląd filmów kabaretu DNO

Data wydarzenia:
10 Marzec 2016 godz. 19:00 - 21:00
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
10 zł

Zapraszamy na przegląd filmów krótkometrażowych kabaretu DNO, w tym produkcje które miały swoje premiery na poprzednich edycjach Dąbrowskiej Ściemy Kabaretowej. W programie przewidziane są również pokazy krótkich metraży, które kabaret realizował przez ostanie lata, na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic. Elementem charakterystycznym ich twórczości są przede wszystkim rekwizyty w każdej możłiwej formie, powstałe często z materiałów które przez przecietnego człowieka nie nadają się do użycia.

Tego i wiele więcej podczas pokazu filmów i spotkania z czlonkami kabaretu: Jarkiem, Wojtkiem i Adamem.

opis kabaretu:
Kabaret DNO jest formacją inną niż wszystkie. Od zawsze oddani jednej idei – nieprzeciętna ilość gadżetów i rekwizytów, dużo muzyki i ma być dynamicznie… cholera jasna! Sami sobie czasem pod prąd a szczególnie z prądem (230V). Od 1996 roku DNO reprezentuje jeden nurt, własny. Jedyny kabaret uprawiający zawodowo „recykling artystyczny”.
Została Ci folia malarska, masz puste puszki po farbie, kable, rurki i węże ogrodowe wyrzucasz na śmietnik? W tym wypadku NIE! Te wszystkie przedmioty oraz wiele więcej dostają drugie życie, drugą młodość a wszystko wedle zasady: „to się może przydać”.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia