Repertuar

Dąbrowski Festiwal Kultury ZagłębieWood - Maja Koman koncert

Data wydarzenia:
05 Październik 2017 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
10 zł - dostępne od 4.09.2017

 

Artystka znana z bezkompromisowości i oryginalności – Maja Koman – wystąpi podczas pierwszego koncertu w ramach Dąbrowskiego Festiwalu Kultury Zagłębiewood – 5 października o 19:00 w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. W podziemiach pałacu usłyszymy m.in. utwory promujące nową płytę artystki zatytułowaną Na Supełek. Koncert Mai Koman jest składową projektu PATRZ WIĘCEJ.

Maja Koman – charyzmatyczna wokalistka, która hobbystycznie ima się fotografii i tańca. W 2013 r. podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music Poland. Jej debiutancka płyta została nominowana do Fryderyków 2015 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Na płycie usłyszeliśmy utwory polskie, francuskie i angielskie. Singiel promujący płytę Babcia mówi dotarł do 3. miejsca Listy Przebojów z Charakterem, emitowanej przez Polskie Radio RDC. Utwór zabrzmiał również w Opolu i w programie Kuby Wojewódzkiego.

Maja ma na swoim koncie duety z Muńkiem Staszczykiem, Czesławem Mozilem, Tymonem Tymańskim, Michałem Kowalonkiem (Myslovitz) oraz wiele suportów, jak: Ray Wilson (Genesis), Kombi, Strachy na Lachy i T. Love. Charakterystyczną cechą dla twórczości Koman jest akustyczne granie na ukulele w towarzystwie kontrabasu i skrzypiec. W czerwcu 2016 r. ukazał się singiel Jestem zapowiadający drugą płytę artystki Na Supełek, której premiera odbyła się w październiku 2016 r.

                                         

Fot. M. Piecha

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia