Repertuar

Dąbrowski Festiwal Kultury ZagłębieWood - koncert Mikromusic

Data wydarzenia:
12 Październik 2017 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
20 zł - dostępne od 7.09.2017

 

Fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, a czasami również i muzyki ludowej – tak po krótce można opisać twórczość zespołu Mikromusic, który zagra w ramach Dąbrowskiego Festiwalu Kultury Zagłębiewood 12 października o 19:00 w Sali Teatralnej PKZ. Koncert Mikromusic jest składową projektu PATRZ WIĘCEJ.

Mikromusic – na ich debiutanckim albumie wydanym w 2006 r., pojawiło się wielu gości m.in. Leszek Możdżer oraz Sambor Dudziński. Na 10-lecie zespołu (w 2012 r.) wydany został koncertowy album oraz DVD Mikromusic w eterze. Na początku 2013 r. pojawił się piąty krążek zespołu Piękny koniec, zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel Takiego chłopaka osiągnął ponad 11 mln wyświetleń na portalu YouTube. Mikromusic na swoim koncie ma również nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki Thank God I'm a Woman.

Najnowsza płyta studyjna Mikromusic Matka i Żony ukazała się w październiku 2015 r. Płytę zapowiedział utwór Krystyno, we wrześniu zaś ukazał się singiel Bezwładnie, w którym gościnnie zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzą również ścieżkę dźwiękową w filmie Chemia w reżyserii Bartka Prokopowicza. W listopadzie 2016 r. odbyła się premiera dwupłytowego albumu W kwietniu stanowiącego zapis trasy koncertowej Mikromusic. A już w październiku 2017 r. premiera nowej płyty Tak mi się nie chce.

Skład zespołu:
Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa

                                         

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia