Repertuar

Dąbrowa Łączy Pokolenia - Sonia Bohosiewicz w koncercie 10 Sekretów Marilyn Monroe

Data wydarzenia:
21 luty 2018 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 15 zł
Balkon - 10 zł

Marilyn Monroe - każdy wie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że… wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie. O jej tajemnicach opowie i zaśpiewa Sonia Bohosiewicz w koncercie 10 Sekretów Marilyn Monroe, który odbędzie się 21 lutego o godz. 18:00 w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia w ramach cyklu Dąbrowa Łączy Pokolenia.

Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz - jakich jeszcze nie znacie… 

Sonia Bohosiewicz to jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych.

Cykl Dąbrowa Łączy Pokolenia to cykl odbywający się w Pałacu Kultury Zagłębia, którego współorganizatorem jest Urząd Miasta Dąbrowy Górniczej, cykl kultury dostępnej na najwyższym poziomie, którego celem jest integracja osób w różnym wieku i spędzanie czasu w gronie najbliższych.

W repertuarze koncertu znajdą się utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy.

W programie m.in.:

  • Diamonds are the best girl's friend
  • New York, New York
  • I’ve got you under my skin
  • Teach me, Tiger 
  • I’m beginning to see the light

Fot. M. Makowski

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia