Repertuar

Cud - spektakl ODWOŁANY

Data wydarzenia:
08 Grudzień 2019 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ

Z przyczyn niezależnych od Pałacu Kultury Zagłębia, spektakl został odwołany. Osoby, które zakupiły bilet poprzez system elektroniczny, otrzymają zwrot pieniędzy automatycznie na konto. Osoby, które zakupiły bilet w Kasie PKZ, mogą dokonać zwrotu w pałacowej kasie od 20.11.2019.

8 grudnia o 19:00 w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia wystawiony zostanie spektakl Larsa Albauma i Dietmara Jacobs'a w reżyserii Andrzeja Rozhina pt. Cud. Sztuka Teatru Capitol.

Niesamowita noc w Andaluzji! Magiczna zamiana ciał, czyli cud w San Miguel.

Przymusowy pobyt Hubertusa Nowaka w małym hiszpańskim miasteczku, nie jest mu w smak. Awaria samochodu, telefoniczna gorąca linia z prawnikiem w sprawie papierów rozwodowych i perspektywa spędzenia nocy w podrzędnym hotelu niegrzeszącym luksusami. Ale... to nie koniec nieprzyjemnych zdarzeń, które tego dnia spadną na głowę producenta desek klozetowych. Gdy pogodzony z niesprzyjającym mu losem, zmęczony Hubertus szykuje się do snu, niefortunny bieg wypadków rozkręca się na dobre. W jego pokoju zjawia się młoda studentka. W całym San Miguel pokoi brak, więc strudzona podróżniczka rozpoczyna noclegowe negocjacje.  Nie chcąc okazać się potworem, Nowak lituje się nad biedną dziewczyną. W końcu to tylko jedna noc. Obydwoje nie przeczuwają nawet, że będzie to noc pełna cudów...

Komiczna zabawa w zgadywankę kto jest kim z pewnością rozbawi publiczność do łez. Ale i dla widzów szykuje się niespodzianka. Ich również czeka przemiana. Polska widownia przeobrazi się w hiszpańską. A do tego jej rola w tej niezwykłej opowieści będzie nie do przecenienia. W końcu co wieczór zasiadać będzie na niej mechanik, naprawiający samochód głównego bohatera.

Obsada:
Bogdan Kalus
Beata Olga Kowalska
Magdalena Wróbel
Adam Fidusiewicz
Władysław Grzywna

Autorzy: Lars Albaum & Dietmar Jacobs
Reżyser: Andrzej Rozhin
Przekład: Izabela Rozhin
Scenografia: Joanna Pielat
Obrazy: Zuzanna Gaszyńska
Muzyka: Waldemar Król
Choreografia: Violetta Suska
Kostiumy: Agnieszka Kaczyńska
Asystentka reżysera: Anna Modrzejewska

ORGANIZATOR
Maximus-Events
Dominik Kościański
tel. 519 401 777
dkoscianski@maximus-events.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia