Repertuar

Coraz Bliżej Święta! Koncert zespołu Swing Sisters

Data wydarzenia:
09 Grudzień 2023 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
15 zł

9 grudnia o godz. 19:00 zapraszamy do Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia na koncert piosenek świątecznych Coraz Bliżej Święta! w wykonaniu Swing Sisters.

W programie koncertu znajdą się  głównie polskie aranżacje popularnych piosenek świątecznych: White Christmas, Winter Wonderland, Let it Snow, Rocking Around The Christmas Tree, Jingle Bell Rock, Santa Claus Is Coming To Town i inne. Utwory z repertuaru m.in. Piotra Rubika, Andrzeja Piasecznego, Majki Jeżowskiej, zespołu Pectus, Accantus, TGD i innych.

Trio wokalne Swing Sisters powstało w maju 2020 roku w składzie: Izabela Grzyb, Anna Nocoń i Alicja Kulik. Repertuar obejmuje utwory rozrywkowe i taneczne od swingu w stylu Andrew Sisters aż po rock’n’roll, nad którym pracują w ramach projektu Recooltywator w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

Na swoim koncie mają już kilka koncertów m.in.: w PKZ w ramach Recooltywatora, koncerty letnie w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej, w amfiteatrze w Parku im. J. Kuronia w Kazimierzu Górniczym i inne. Swing Sisters podejmują współpracę również z innymi zespołami: wystąpiły gościnnie w chórkach na płycie Coleum zespołu ProAge, w letnim koncercie zespołu Sojka Band oraz świątecznym koncercie z Miejską Orkiestrą Dętą w Dąbrowy Górniczej.

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia