Kino

Cooltowe Sceny po polsku - finał!

Data wydarzenia:
27 Sierpień 2021 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona

Cisza na planie, kamera, akcja! Wielki finał warsztatów filmowych Cooltowe Sceny po polsku, organizowanych przez Kino Kadr oraz Pałac Kultury Zagłębia. 27 sierpnia o 17:00 na deskach PKZ zobaczą Państwo efekt 5-dniowej pracy dzieciaków, które wcieliły się w role aktorów, reżyserów, operatorów kamer, twórców scenografii oraz operatorów dźwięku i światła, by stworzyć obraz filmowy realizowany na żywo na pałacowej scenie!

Innymi słowy uczestnicy warsztatów odtworzą na deskach pałacu legendarne sceny z polskich filmów i seriali, a dzięki efektom specjalnym i odpowiedniemu sprzętowi audio-wideo obraz ze sceny zostanie przeniesiony na ekran kinowy, dzięki czemu zobaczymy realizację filmu na żywo! Wszystko pod okiem opiekuna i instruktora Amatorskiego Klubu Filmowego, znanego z Kabaretu DNO - Jarka Cyby!

Jakie pozycje polskiego kina zobaczymy w najbliższy piątek o 17:00? To pozostaje niespodzianką, jednak mogą Państwo spróbować odgadnąć tytuły po fotorelacji z warsztatów autorstwa Marka Wesołowskiego, którą prezentujemy poniżej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona)

Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z obiektu w trakcie trwania pandemii koronawirusa.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia