Kino

Był sobie pies 2 - seans filmowy dla dzieci

Data wydarzenia:
15 Styczeń 2020 godz. 15:00
Pokaż wszystkie
  • 13 Styczeń 2020 godz. 15:00
  • 14 Styczeń 2020 godz. 15:00
  • 15 Styczeń 2020 godz. 15:00
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
12 zł

Seans w ramach Ferii z filmem 2020

Reżyseria: Gai Mancuso
Produkcja: USA 2019
Obsada: Dennis Quaid, Marg Helgenberger, Kathryn Prescott, Betty Gilpin
Czas trwania: 108 minut
Kategoria wiekowa: 7+
Film z lektorem

Marcin Dorociński znów użycza głosu najbardziej kochanemu i wyszczekanemu psu w historii kina. Kontynuacja kinowego hitu, który w Polsce zachwycił prawie 650 tysięcy widzów w każdym wieku! Reżyserka najsłynniejszych seriali w historii telewizji przedstawia nie tylko najzabawniejszy, ale najbardziej wzruszający i nieprzewidywalny film roku dla widza w każdym wieku.  

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką - CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

źródło: monolith.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia