Repertuar

Brunetki, blondynki - koncert | BRAK BILETÓW

Data wydarzenia:
09 Marzec 2024 godz. 17:00
Lokalizacja:
Klub Osiedlowy Helikon
Ceny biletów: 
10 zł

9 marca o 17:00 zapraszamy do Klubu Osiedlowego Helikon na specjalny koncert, pt. Brunetki, blondynki poświęcony Kobietom i Mężczyznom z okazji ich święta, podczas którego wystąpi Chór Zorza pod kierownictwem Elżbiety Kaźmierskiej oraz zespół Non a Capella wraz z solistami i instrumentalistami! 

W ten wyjątkowy muzyczny wieczór usłyszą Państwo utwory, które będą mieszanką przeróżnych stylów muzycznych – od muzyki klasycznej po piosenkę kabaretową a wszystko okraszone dużą dozą humoru. 

Chór Zorza powstał w 2003 w Pałacu Kultury Zagłębia. Założycielami i opiekunami artystycznymi byli instruktorzy PKZ: Elżbieta Bartosik - Kaźmierska - solistka Opery Śląskiej (dyrygent i kierownik artystyczny zespołu) i Jerzy Kołodziej - oboista Filharmonii Narodowej (akompaniator). Obecnie akompaniatorem jest Wenanty Maciej Domagała - pianista i kompozytor, absolwenta Akademii Muzycznej w Warszawie. 

Przez lata chór wypracował własny styl, aranżując znane arie operetkowe, musicalowe i światowe standardy rozrywkowe. W jego repertuarze można znaleźć także muzykę sakralną i patriotyczną. Zespół ma za sobą ponad 300 koncertów, prężnie działa w Klubie Osiedlowym Helikon i chętnie bierze udział w różnych miejskich uroczystościach.

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA 

Lokalizacja na mapie