Repertuar

BOND in concert - największe przeboje z filmów o Jamesie Bondzie

Data wydarzenia:
22 Maj 2022 godz. 19:30
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
105 - 190 zł

"BOND in concert", czyli największe przeboje z filmów o Jamesie Bondzie w wykonaniu znakomitych brytyjskich artystów. Niezwykła muzyczna podróż śladami najbardziej znanego agenta na świecie, 007 – Jamesa Bonda w wykonaniu znakomitych artystów z Wielkiej Brytanii w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości! Koncert odbędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia 22 maja o godz. 19:30 w Sali Teatralnej.

Nazywa się Bond. James Bond. Od ponad 50 lat ratuje świat przed upadkiem, zawsze w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości. Jego znakiem rozpoznawczym są szybkie samochody, piękne kobiety, martini z wódką – wstrząśnięte, niemieszane – oraz znakomity gust muzyczny. Agentowi 007 towarzyszą zawsze najlepsi muzycy, a utwory i tematy przewodnie kolejnych filmów z przygodami Bonda błyskawicznie wchodzą do kanonu światowej muzyki, nie tylko filmowej.

"BOND in Concert" to absolutnie wyjątkowy spektakl, podczas którego znakomici wokaliści wraz z zespołem instrumentalnym prezentują publiczności ikoniczne utwory z filmów o przygodach Agenta 007. Brytyjska formacja muzyczna Session One oraz wyśmienici wokaliści zabierają publiczność w podróż tropem najsłynniejszego szpiega wszech czasów. Widzowie usłyszą wykonania wszystkich najpopularniejszych utworów ilustrujących przygody Bonda. Brawurowe wykonania legendarnych czołówek, w tym oczywiście tej najważniejszej, skomponowanej przez Johna Barry’ego i Monty’ego Normana do "Doktora No", dopełnione będą przez utwory skomponowane do najpopularniejszych z 25 filmów z super agentem w roli głównej. Usłyszymy zachwycające "Goldfinger" oraz "Diamonds are forever" Shirley Bassey, ze sceny zabrzmią także ikoniczne utwory "Golden Eye" Tiny Tuner z filmu pod tym samym tytułem, "A View To Kill" Duran Duran z produkcji "Zabójczy widok", "Nobody Does It Better" Carly Simon ze "Szpieg, który mnie kochał", "Live and Let Die" Paula McCartney’a & Wings z "Żyj i pozwól umrzeć", "Thunderball" Toma Jonesa z "Operacji Piorun", "Tomorrow Never Dies" Sheryl Crow z "Jutro nie umiera nigdy", "Another Way to Die" Jacka White’a i Alicii Keys z "007 Quantum of Solace" czy nagrodzone Oscarami utwory "Skyfall" Adele i "Writings On The Wall" Sama Smitha.

Formacja Session One znana jest z angielskiego show "Strictly Come Dancing", który był prekursorem popularnego programu telewizyjnego "Taniec z gwiazdami".  W skład 10-osobowego zespołu wchodzą: sekcja rytmiczna, instrumenty klawiszowe, kwartet smyczkowy i fortepian. Session One występowali na całym świecie u boku takich gwiazd jak Joss Stone, Jason Donovan, Beverley Knight, Kasabian, Martha Reeves, Happy Mondays, Kelis czy Skunk Anansie.

"Nie czas umierać" – 25. film o przygodach brytyjskiego agenta Jamesa Bonda w reżyserii Cary'ego Joji Fukunagi miał ostatecznie swoją premierę w 2021 roku. Muzykę do filmu skomponował Hans Zimmer, a piosenkę tytułową "No Time To Die" wykonała Billie Eilish. W rolę agenta 007 piąty (i ostatni) raz wcielił się znakomity Daniel Craig.

 

ORGANIZATOR
Good Walk Sp. z o.o.
ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa
info@goodwalk.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia