Repertuar

BOGOWIE - Kabaret Młodych Panów

Data wydarzenia:
30 Wrzesień 2018 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 70 zł | 80 zł
Balkon - 60 zł

30 września o 19:00 na deskach Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi jeden z najlepszych polskich kabaretów, można powiedzieć Bogowie, gdyż właśnie tak nazywa się ich nowy program. Mowa o zdolnych, przystojnych i utalentowanych, czyli Kabarecie Młodych Panów! 

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia - nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. Bogowie.

Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia. Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie. Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.

Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie - Erich Fromm

ORGANIZATOR
Mateusz Pniak
Organizator Koncertów
tel. 796 228 785
koncerty@starmanager.pl
www.kmp.art.pl
www.starmanager.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia