Repertuar

Berek, czyli upiór w moherze 2 - spektakl o g. 20:00 ODWOŁANY

Data wydarzenia:
01 Czerwiec 2019 godz. 20:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 85 zł | 95 zł | 110 zł
Balkon - 75 zł

Informujemy, że spektakl Berek, czyli upiór w moherze 2 zaplanowany na godzinę 20:00 został odwołany. Osoby, które zakupiły bilety na spektakl w Kasie Pałacu Kultury Zagłębia, mogą wymienić je na pierwsze wystawienie spektaklu o godzinie 17:00 lub zwrócić w Kasie PKZ.

1 czerwca o godzinie 20:00 na deskach Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia zobaczymy m.in. Ewę Kasprzyk oraz Daniela Olbrychskiego w spektaklu Berek, czyli upiór w moherze 2!

Kultowy Berek powraca, a wraz z nim nasi ulubieni bohaterowie – Anna i Paweł, czyli para sąsiadów, których kiedyś połączyła nienawiść. Dziś, kiedy oboje odłożyli na bok swoje uprzedzenia, wzajemna niechęć zamieniła się w sympatię. Dobra zmiana – bez dwóch zdań! Może nawet za dobra... Kiedy bezustanna, intensywna obecność Anny w życiu sąsiada doprowadza jego związek do rozpadu, Paweł postanawia coś z tym zrobić i znaleźć sąsiadce inne zajęcie. Co skutecznie odwróciłoby od niego uwagę starszej pani? Oczywiście mężczyzna! Problem w tym, że Anna, powodowana wyrzutami sumienia, wpada na niemal identyczny pomysł i rozpoczyna poszukiwania nowego partnera dla Pawła. Szykują się więc dwie randki w ciemno! Co z nich wyniknie? Sprawdźcie sami! Niespodziewane zwroty akcji, doskonały humor i dobra zabawa gwarantowane!

Obsada:
Ewa Kasprzyk
Maria Niklińska
Daniel Olbrychski
Antoni Pawlicki
Kamil Kula
Łukasz Płoszajski/Damian Kulec

ORGANIZATOR
Impresariat Artystyczny ADRIA
tel. 605 555 676​
info@adria-art.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia