Repertuar

Basia sama w domu, czyli moje najgorsze Święta - spektakl teatralny

Data wydarzenia:
11 Grudzień 2017 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 75 zł | 85 zł
Balkon - 65 zł
bilety dostępne również na KupBilecik.pl

11 grudnia o 19:00 na deskach Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia zobaczymy najnowszą komedię Marka Rębacza Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta. Spektakl świąteczny ze znakomitą obsadą, opowiadający przezabawną historię pełną odniesień do polskiego dnia codziennego.

Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta to zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wieczór wigilijny wieczór. I właśnie w ten wieczór, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn. W radio, co chwila, podawane są komunikaty o trzech poszukiwanych przestępcach, Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wigilijny wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki i wigilijnej kolacji każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze i powody przybycia do pensjonatu Basi.

Obsada:

  • Mikołaj Roznerski
  • Krzysztof Kiersznowski/Lech Dyblik
  • Sławomir Pacek
  • Klaudia Kuchtyk

Organizator:
Teatr Rębacz
Piotr Rębacz
tel. 606 949 494; 515 144 609
teatr.rebacz@gmail.com

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia