Repertuar

Balkonowe Amory - performance walentynkowy (BILETÓW BRAK)

Data wydarzenia:
14 luty 2021 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
udział bezpłatny
Darmowe wejściówki dostępne on-line i w Kasie PKZ od 9 lutego br.

Agatha Christie pisała, że dobrego mężczyznę może zniszczyć miłość do złej kobiety. Natomiast Tuwim twierdził, że miłość Ci wszystko wybaczy, a najlepiej to zakochać się od pierwszego wejrzenia, gdyż jest to niezwykła oszczędność czasu. Dla tych zakochanych w drugiej osobie, dla kochających samych siebie, a także dla cierpiących na nieodwzajemnioną miłość, pracownicy Pałacu Kultury Zagłębia przygotowali muzyczny performance Balkonowe Amory, który odbędzie się w Walentynki, 14 lutego o 17:00 w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia.

Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z obiektu w trakcie trwania pandemii koronawirusa.

Balkonowe Amory to nic innego jak różne oblicza miłości ukazane poprzez muzykę i elementy spektaklu w sposób żartobliwy, wręcz komediowy. Wystąpią dla Państwa pałacowi pracownicy, z których większość nie ma dużego doświadczenia wokalnego i aktorskiego. Robią to, ponieważ chcą sprawić radość mieszkańcom Dąbrowy Górniczej.

W repertuarze preformance'u pojawią się utwory:
- Kobiety są gorące
- Za krokiem krok
- Czy te oczy mogą kłamać
- Nie będę Julią

i inne.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia