Repertuar

Bajkowe Mikołajki - warsztaty plastyczne z Przemkiem Wechterowiczem

Data wydarzenia:
07 Grudzień 2019 godz. 12:30
Lokalizacja:
Pracownia plastyczna
Ceny biletów: 
wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona
obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w Kasie PKZ lub online przy użyciu opcji "kup bilet"

7 grudnia o godzinie 12:30 w Pracowni Plastycznej Pałacu Kultury Zagłębia odbędą się warsztaty plastyczne z Przemkiem Wechterowiczem na podstawie książki Być jak tygrys! Warsztaty towarzyszą Międzypokoleniowemu Festiwalowi Literatury Dziecięcej w ramach Bajkowych Mikołajek w PKZ. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Fundacją Czas Dzieci. 

Przemek Wechterowicz - pisarz i autor książek obrazkowych będących jednymi z najlepszych w naszym kraju. Na swoim koncie ma 36 publikacji tłumaczonych na 20 języków. Współpracuje z takimi artystami jak Nikola Kucharska, Emilia Dziubak i Jagoda Kidawa. Nikt z nas nie przejdzie obojętnie obok takich tytułów: Być jak tygrys, Anastazy, Czy ktoś widział zajączka? lub Mrówka wychodzi za mąż. W 2014 otrzymał nagrodę Literacką miasta stołecznego Warszawy za Proszę mnie przytulić.

UWAGA! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki dostępne będą w Kasie Pałacu Kultury Zagłębia, na www.palac.art.pl oraz bilety.palac.art.pl od 15 listopada br.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Pracownia plastyczna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia