Repertuar

Bajkowe Mikołajki - spotkanie autorskie z Jujją Wieslander

Data wydarzenia:
07 Grudzień 2019 godz. 11:00
Lokalizacja:
Sala konferencyjna I, 218
Ceny biletów: 
wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona
obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w Kasie PKZ lub online przy użyciu opcji "kup bilet"

7 grudnia o godzinie 11:00 w Sali Konferencyjnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się spotkanie autorskie z Jujją Wieslander. Spotkanie towarzyszy Międzypokoleniowemu Festiwalowi Literatury Dziecięcej w ramach Bajkowych Mikołajek w PKZ. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Fundacją Czas Dzieci. 

Jujja Wieslander - szwedzka autorka książek dla dzieci, w Polsce znana z historii o Mamie Mu i Panu Wronie oraz opowiadań o Kajtku. Mama Mu i Pan Wrona stworzeni zostali na potrzeby słuchowiska dla dzieci, a dopiero potem trafili do książek. Początkowo Jujja pisała je wraz z mężem Tomasem. Od czasu jego śmierci, czyli od ponad dwudziestu lat, sama kontynuuje wspólnie zapoczątkowane dzieło. Interesują ją dzieci i relacje międzyludzkie oraz to, jak można o nich opowiedzieć słowem, obrazem, muzyką i ruchem. Najlepiej z humorem i powagą jednocześnie. W swojej pracy przywiązuje dużą wagę do wsparcia rozwoju językowego dzieci. Stworzyła wiele piosenek dla najmłodszych, które poprzez zabawę mają pomagać w doskonaleniu mowy.

UWAGA! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki dostępne będą w Kasie Pałacu Kultury Zagłębia, na www.palac.art.pl oraz bilety.palac.art.pl od 15 listopada br.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala konferencyjna I, 218

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia