Repertuar

Bajkowe Mikołajki - Męskie Czytanie z aktorem Łukaszem Prackim

Data wydarzenia:
07 Grudzień 2019 godz. 12:30
Lokalizacja:
Pałac Kultury Zagłębia
Ceny biletów: 
wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona
obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w Kasie PKZ lub online przy użyciu opcji "kup bilet"

7 grudnia o godzinie 12:30 w Sali Konferencyjnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się Męskie Czytanie z aktorem Łukaszem Prackim połączone z warsztatami wokalno-aktorskimi dla dzieci w wieku 6-12 lat. Wydarzenie towarzyszy Międzypokoleniowemu Festiwalowi Literatury Dziecięcej w ramach Bajkowych Mikołajek w PKZ. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Fundacją Czas Dzieci. 

Od wysokich dźwięków, aż po niskie - nasz gość specjalny pomoże przełamać falę i popłyniemy na akustyczne oceany. Od Bałtyku, aż po… tu nie ma granic! Śląski aktor Łukasz Pracki po warsztacie z emisji głosu przeczyta publiczności swoją ulubioną książkę z dzieciństwa. Przygotujcie się na ujęcie pierwsze, a może w przyszłości to dla was będzie rozwijany czerwony dywan. Spotkanie odbędzie się podczas Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej w ramach cyklu Męskie Czytanie, podczas którego godni podziwu mężczyźni czytają dzieciom swoje ulubione książki z dzieciństwa.

Wrocławskie Hydropolis wspiera cały cykl Męskiego Czytania w 10. miastach w Polsce.

UWAGA! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki dostępne będą w Kasie Pałacu Kultury Zagłębia, na www.palac.art.pl oraz bilety.palac.art.pl od 15 listopada br.

Lokalizacja na mapie