Kino

Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru - Ferie z filmem 2019

Data wydarzenia:
19 luty 2019 godz. 11:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
12 zł

Gatunek: animacja, przygodowy, kraj produkcji: Francja 2018, czas trwania: 85 min, film z dubbingiem
Reżyseria: Alexandre Astier, Louis Clichy, obsada: Wojciech Mecwaldowski, Wiktor Zborowski, Kuba Wojewódzki

Nominowani do Oscarów twórcy hitów Odlot i Wall-e przedstawią ekranizację kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie w zupełnie nowej, animowanej odsłonie. Doskonały humor, wspaniali bohaterowie, szczypta magii i rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty. Oto film, który zadowoli gusta widzów w każdym wieku. W polskiej obsadzie dubbingowej głosów tytułowym bohaterom użyczyli Wojciech Mecwaldowski i Wiktor Zborowski. Autorem iskrzących dowcipem dialogów jest Jakub Wescile, współautor sukcesu takich filmów jak Kraina Lodu, Coco i Auta.

Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej musi jednak zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i kapłana Demoniksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda - prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

źródło: kinoswiat.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia