Repertuar

Artur Rojek - trasa koncertowa Kundel | PRZEŁOŻONY NA 2.07.2021

Data wydarzenia:
21 Maj 2021 godz. 17:30
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ

Komunikat organizatora:

KONCERTY ARTURA ROJKA W DNIU 21.05 ZOSTAJĄ PRZENIESIONE

Decyzją Prezesa Rady Ministrów z dniem 20 marca 2021 roku na terenie całego kraju zostały wprowadzone rozszerzone zasady bezpieczeństwa dotyczące epidemii Covid-19, co skutkuje ograniczeniami uniemożliwiającymi organizację koncertów.

W związku z ogłoszeniem, iż obecne ograniczenia potrwają do co najmniej 28 maja 2021, koncerty zaplanowane na 21 maja 2021 w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej zostają przeniesione.

Nowy termin wydarzeń to 2 lipca 2021.

Koncert w dniu 21 maja 2021 o godzinie 17:30 zmienia termin na 2 lipca 2021 o godzinie 17:30.
Koncert w dniu 21 maja 2021 o godzinie 20:00 zmienia termin na 2 lipca 2021 o godzinie 20:00.

Zakupione bilety zachowują ważność i uprawniają do udziału w koncercie w nowym terminie. W przypadku chęci zwrotu biletu prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcjami przesłanymi drogą mailową przez eBilet.pl na adres, z którego dokonano zakupu.

-----------------------------------

21 maja o 17:30 na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się koncert Artura Rojka w ramach nowej trasy koncertowej z albumem Kundel.

Artur Rojek wraca z nowym albumem zatytułowanym Kundel i rusza w trasę koncertową. Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, dyrektor artystyczny OFF Festivalu, ogłasza zakończenie prac nad swoim drugim albumem, który ukaże na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax. Jego ostatnia znakomicie przyjęta płyta, Składam się z ciągłych powtórzeń, zawierającej przeboje takie jak Beksa czy Syreny uzyskała status podwójnie platynowej płyty (ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy).

Artysta postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co 6 lat temu, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada znakomity producent i kompozytor Bartosz Dziedzic (nagrodzony m.in. w 2019 roku Fryderykiem za album Dawida Podsiadło), natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex). Twórca, którego bez wahania można nazwać autorytetem muzycznym (na jego OFF Festival przyjeżdżają najważniejsi przedstawiciele muzyki alternatywnej z całego świata), nie boi się eksperymentować - ma na koncie współprace zarówno z orkiestrą symfoniczną, jak i duetem PRO8L3M. Tym razem znowu nas zaskoczy.

Premiera albumu Kundel zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel ukaże się już w styczniu. Dlaczego kundel? Dla mnie to synonim szlachetnej ludzkiej prostoty, ktoś pozornie nieciekawy i wewnętrznie niestandardowy. Kundle są wszędzie i wbrew pozorom, często wiedzą najwięcej - mówi Artur Rojek.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia