Repertuar

Antoni Zimnal & Orkiestra Maxime - Wieczór z Wodeckim (BRAK BILETÓW)

Data wydarzenia:
22 Marzec 2024 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter 45 zł; Balkon 35 zł

22 marca o 18:00 zapraszamy do Pałacu Kultury Zagłębia na niezwykle nastrojowy koncert Wieczór z Wodeckim w wykonaniu Antoniego Zimnala i Orkiestry Maxime!

Znana dąbrowskiej publiczności Orkiestra Maxime wystąpi z Antonim Zimnalem - finalistą ubiegłej edycji The Voice of Poland, który zasłynął wykonaniem “Zabiorę Cię dziś na bal” Zbigniewa Wodeckiego. Jak nietrudno się domyślić, podczas “Wieczoru z Wodeckim” widzowie będą mogli przeżyć muzyczne wspomnienie tego znakomitego artysty, który niejednokrotnie stawał niegdyś na scenie Pałacu Kultury Zagłębia. W wykonaniu sosnowiczanina i orkiestry usłyszymy m.in. utwory "Opowiadaj mi tak", "Sobą być", "Zacznij od Bacha" czy "Lubię wracać tam gdzie byłem".

Orkiestra Maxime powstała w 2022 roku z inicjatywy między innymi obecnego pierwszego dyrygenta Orkiestry, Andrzeja Mandryki - dąbrowianina, absolwenta dąbrowskiego Zespołu Szkół Muzycznych im. M. Spisaka, obecnie studenta Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Orkiestra jest zrzeszona w Stowarzyszeniu Maxime, którego podstawę stanowią osoby związane z Dąbrową Górniczą. 

ORGANIZATORAMI WYDARZENIA SĄ PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA ORAZ STOWARZYSZENIE MAXIME

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia