Repertuar

Anna Wyszkoni - koncert

Data wydarzenia:
05 Październik 2024 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Od 139 zł
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów.

5 października o g. 19:00 zapraszamy do Sali Teatralnej PKZ na koncert Ani Wyszkoni "Wszystkiego Najlepszego". 

Wszystkiego najlepszego - wypowiadamy te słowa niemal codziennie składając komuś życzenia, pozdrawiając przez telefon lub po prostu życząc dobrego dnia. W tych słowach jest zawarte wszystko, co chcemy przekazać drugiej osobie. Na pozór banalne, ale jeśli są wypowiedziane szczerze, to mogą mieć dla drugiego człowieka dużą wartość.

“Wszystkiego najlepszego” to piosenka i kolejny singiel z mojej najlepszej płyty “Z cegieł i łez”. I jedna z najważniejszych na tej płycie.

Wszystkiego najlepszego to kontynuacja mojej ukochanej trasy koncertowej “Z cegieł i łez”. Z nową oprawą i nieco zmienionym repertuarem. Jak zwykle nie zabraknie Waszych ulubionych przebojów i niespodzianek, którymi lubię Was zaskakiwać na każdej nowej trasie.

Podczas trasy Wszystkiego najlepszego… pokażę Wam przygotowania do mojego koncertu. Wystarczy przyjść odpowiednio wcześniej i mieċ przy sobie dobry nastrój. O wszystko, co najlepsze, zadbam ja i mój najlepszy zespół.

To będzie najlepsza jesień i zima… bądźcie ze mną. Wszystkiego najlepszego.

Ania Wyszkoni

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST FUNDACJA UNIKULTURA.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia