Repertuar

Ania Broda - Moja tajemnica, czyli jak bawić się muzyką i słowem - koncert dla dzieci

Data wydarzenia:
05 Październik 2019 godz. 11:00
Lokalizacja:
Scena Sali Teatralnej PKZ
Ceny biletów: 
10 zł

Uwaga Dzieci! Powiem Wam gdzie mieszkają dzikie wróżki, chrapiące śliwki, wielkoludy i inne czarodziejskie stworzenia.
Uwaga Rodzice! Interpersonalny charakter zajęć rozbudzi wyobraźnię Waszego dziecka. Pozwoli rozpuścić wodze fantazji i przeżyć cudowną przygodę w Krainie Sztuki.  ~ Ania Broda.

5 października o godzinie 11:00 na scenie Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się specjalny koncert dla dzieci Moja tajemnica, czyli jak bawić się muzyką i słowem w wykonaniu Ani Brody, połączony z warsztatami muzycznymi o nazwie Warsztacik małego melomana! Wydarzenie odbywa się w ramach Szafy Dzieciaka, czyli jesiennego szafingu 2019!

Ania Broda – jeden z najoryginalniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka, cymbalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii. Przekracza granice wyznaczone przez kierunki w muzyce takie jak etno, jazz, folk, pop, muzyka dla dzieci. Mistrzyni gry na cymbałach wileńskich, uderzanym instrumencie strunowym, który przywędrował do nas z Azji. Na polskim rynku muzycznym jest jedyna, oryginalna i niepowtarzalna!

Koncert „Moja tajemnica…” skałada się z dwóch części:

Część pierwsza: piosenki śmieszne i dziwne, liryczne i fantastyczne, bajeczne i o wietrze… wiersze i muzyka dla smyka w towarzystwie cymbałów, pianina i magicznych dzwonków! W programie m.in. teksty A. Brody, D. Gellner, D. Wawiłow, N. Usenko. O czarnym lwie, srebrnych księżniczkach, o skrzatach i innych niezwykłych zjawiskach.

Część druga: Warsztacik małego melomana. Eksperymenty z dźwiękiem i rytmem, szybka nauka wpadających w ucho melodyjek. Autorski pomysł na tworzenie muzycznych obrazków do tekstów z udziałem wdzięcznych rekwizytów jak np. dzwonki, trójkąty i tamburyny.

 

 

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Scena Sali Teatralnej PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia