Repertuar

Andrzej Piaseczny

Data wydarzenia:
14 Maj 2022 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
99 zł | 129 zł | 149 zł

14 maja o 19:00 na scenie Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi wszystkim znany i lubiany artysta - Andrzej Piaseczny z zespołem!

Andrzej Piaseczny – jeden z najbardziej znanych polskich wokalistów, od wielu lat cieszący się niesłabnącą popularnością. Laureat licznych nagród, m.in. – Telekamer w 2010, kilku Superjedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika na Sopot Festivalu. Zdobywca wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca takich przebojów jak "Imię deszczu", "Niecierpliwi", "Prawie do nieba", "Chodź, przytul, przebacz", "Rysowane tobie", czy "Śniadanie do łóżka". Koncert Andrzeja Piasecznego to ponad 1,5-godzinne show, w którego trakcie usłyszymy największe hity Artysty oraz premierowe utwory z tegorocznej płyty "50/50". Wokaliście towarzyszyć będzie grupa znakomitych muzyków sesyjnych pod kierownictwem znanego aranżera i pianisty Łukasza Kowalskiego.

ORGANIZATOR
SCENA KONESERA Sp. z o.o.
Piotr Imiołek tel. 578 547 667
piotr@scenakonesera.pl

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia