Kino

7 uczuć - Letnie Kino Plenerowe 2023

Data wydarzenia:
25 Sierpień 2023 godz. 20:30
Pokaż wszystkie
  • 17 Czerwiec 2023 godz. 21:00
w lokalizacji: Impreza plenerowa
  • 25 Sierpień 2023 godz. 20:30
w lokalizacji: Świetlica w Błędowie
Lokalizacja:
Świetlica w Błędowie

Seanse odbędą się 17 czerwca o godz. 21:00 na Mydlicach (plac kościelny przy ul. Ludowej 9) oraz 25 sierpnia o godz. 20:30 na boisku LKS Tęcza Błędów.

Gatunek: dramat, komedia; kraj produkcji: Polska 2018; czas trwania: 116 min
Reżyseria: Marek Koterski, obsada: Michał Koterski, Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura

7 uczuć to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle, że nie chcemy go zdradzać, aby nie popsuć Państwu przeżywania siedmiu uczuć. Natomiast śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było! Ta absolutnie wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja pochwalić się może iście gwiazdorską obsadą. W postać Adasia Miauczyńskiego po raz pierwszy wcielił się Michał Koterski, spełniając tym samym swoje wielkie aktorskie marzenie. Jego rodziców brawurowo zagrali Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę i wielu innych artystów.

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy - jak większość z nas - miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca - jak się okazuje - beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

źródło: Kino Świat

Lokalizacja na mapie