Repertuar

15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących

Data wydarzenia:
14 Październik 2018 godz. 16:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 70 zł | 80 zł
Balkon - 60 zł

Kabaret Skeczów Męczących rozśmiesza polską publiczność od 15 lat! Z okazji swojego jubileuszu wystąpią na deskach 60-letniego Pałacu Kultury Zagłębia - 14 października o godzinie 16:00.

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty, całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących - najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? - taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących - pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić!

ORGANIZATOR
Agencja Artystyczna ESKANDER
ul. Malczewskiego 3/1, 45-030 Opole
tel. 77 441 01 44
www.eskander.com.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia