Aktualności

ZMAJSTROWANE - nowy cykl warsztatów!

Autor: Olaf Otwinowski

„Zmajstrowane” to seria warsztatów Pałacu Kultury Zagłębia z tworzenia i renowacji mebli, prowadzonych przez rzemieślników i artystów w warsztacie partnera projektu - Fabryki Pełnej Życia.  W ramach każdego spotkania, raz w miesiącu, bierzemy na warsztat inny temat z dziedziny designu, renowacji czy tworzenia przedmiotów użytkowych. Istotne jest, że uczestnicy wychodzą nie tylko z porcją fachowej, unikalnej wiedzy ale również z meblem, nad którym intensywnie pracowali podczas warsztatów!

24 czerwca od 17:00 i dzień później tj. 25 czerwca od 10:00 uczestnicy zajęć odnowią stolik kawowy pod okiem fachowców z fundacji Bobrowe Żeremia, który później zabiorą do domu, ciesząc się własnoręcznie wykonanym stolikiem.

23 lipca od 10:00 Magda z warsztatu nowoczesnego rękodzieła „Dobrze się składa” pokaże uczestnikom jak stworzyć własne lampy origami, które przyozdobią każde wnętrze. - WARSZTATY ODWOŁANE

20 sierpnia od 10:00 „zmajstrowani” będą mieli okazję stworzyć tapicerowaną pufę. Jak to zrobią? Zademonstrują rzemieślnicy z pracowni Meblove Kreacje!