Aktualności

„ZEF poleca filmy” - aplikacja mobilna

Autor: Agnieszka Czarnik

Drodzy Kinomani, mamy dla Was coś wyjątkowego!

Aplikacja „ZEF poleca filmy” to nowe, mobilne narzędzie do jeszcze szerszego i praktyczniejszego informowania odbiorców o filmach ze Znakiem Jakości ZEF.

O idei!

Ideą stworzenbia palikacji mobilnej było połączenie dwóch płaszczyzn, czyli świata kinowego i świata smartfonów. Z jednej strony, aplikacja pozwala zanurzyć się w świat filmu, w każdym miejscu i o każdym czasie - korzystając z niej na telefonie. Z drugiej natomiast, jest to przestrzeń, dzięki której dowiesz się, w którym kinie w okolicy będziesz mógł zobaczyć wybrany film.                                                                                                                

Dla kogo?

Aplikacja kierowana jest do dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli, zainteresowanych ciekawymi i wartościowymi filmami, posiadającymi Znak Jakości, co oznacza, że są rekomendowane przez filmoznawców, psychologów, pedagogów oraz miłośników kina. Ponadto, w aplikacji znajdują się informacje o seansach, zniżkach i premierach filmowych. Nowością z walorem edukacyjno-rozrywkowym są kafelki skierowane stricte do odbiorców w postaci  interaktywnych quizów i dostępem do notatnika kinomana, dzięki któremu możesz podzielić się swoją opinią o filmie.

Jak pobrać?

Na chwilę obecną aplikacja jest dostępna w Google Play. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę Google Play: „ZEF poleca filmy” (bez trudu rozpoznasz charakterystyczną ikonkę ZEF’u) i klikniesz pobierz. Po chwili aplikacja pojawi się na pulpicie Twojego telefonu – korzystaj z niej śmiało i o każdej porze.  A niebawem,  aplikację znajdziesz także w App Store!

Bo nie ma nic przyjemniejszego, niż zobaczyć dobry film w swoim ulubionym kinie na dużym ekranie!