Repertuar

Zagłębie Wood w podróży…

Autor: Beata Maro

Rozpoczął się Festiwal Kultury Zagłębie Wood. Prócz licznych koncertów, wystaw i spektakli tworzą go seanse filmowe o tematyce podróżniczej połączone ze spotkaniami.

Gośćmi Pałacu Kultury Zagłębia już wkrótce będą wybitni polscy himalaiści i podróżnicy, którzy przekraczając kolejne granice, zarówno te geograficzne, jak i własne słabości, zdobywali tysiące kilometrów podczas wspinaczki, wyprawy, czy samotnej podróży kajakiem, a także odkrywali siebie na nowo. Wspólnie z nimi przemierzymy Azję wzdłuż i wszerz, udamy się w podróż w głąb dżungli, dowiemy się jak to jest porzucić wszystko w drodze po swoje marzenia. Wszystkich żądnych wrażeń i refleksji na temat swojego życia, zapraszamy na październikowe i listopadowe spotkania i seanse filmowe:

Wszystkie spotkania i seanse filmowe odbedą się o godzinie 19:00, z wyjątkiem „Wypraw ekstremalnych", które wystartują już o 16:00.

Na wszystkie spotkania obowiązują bilety w cenie 5 zł, z wyjątkiem „Wypraw ekstremalnych", gdzie obowiązuje wstęp na bezpłatne wejściówki, dostępne w kasie PKZ oraz w sklepie online.

Zapraszamy także na wydarzenia podróznicze organizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz Muzeum Miejskim "Sztygarka".

 

 

 

----------------------------------------------------------------------

Organizatorzy: