Relacje

Z pleneru do Sali Teatralnej PKZ

Autor: Olaf Otwinowski

Pogoda na początku wakacji nas nie rozpieszcza, dlatego musieliśmy przenieść zarówno seans Letniego Kina Plenerowego, jak i koncert Orkiestry Rozrywkowej Sojka Band do Sali Teatralnej PKZ.

Warunki pogodowe trudno przewidzieć, a Pałac Kultury Zagłębia jako organizator koncertów w Parku Zielona i Letniego Kina Plenerowego musi podjąć decyzję o przeniesieniu imprezy odpowiednio wcześnie ze względu na logistykę. Pomimo że wydarzenia z minionego weekendu z założenia plenerowe odbyły się we wnętrzach pałacu, to publiczność jak zwykle nas nie zawiodła. Podczas seansu Dzikie historie odwiedziło nas ponad 300 osób, natomiast koncert Sojka Band przyciągnął do Sali Teatralnej ponad 200 osób.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniach i już dziś zapraszamy na kolejne imprezy letnich cyklów. W najbliższy czwartek (6.07.) o godzinie 21 odbędzie się dodatkowy seans Letniego Kina Plenerowego w Fabryce Pełnej Życia, podczas którego zobaczymy dąbrowską superprodukcję w reżyserii Jarka Cyby pt.: The Lord of the Stars. W sobotni wieczór zapraszamy ponownie do fabryki, gdzie wyświetlimy film Julieta Pedro Almodovara o godz. 21:30. Natomiast w niedzielę o godz. 18:00 w Parku Zielona zagra dla Was Back to Big Band (dawniej Big Będzin Band), który wykona standardy jazzowe i nowe aranżacje utworów filmowych.