Pałac

XIX PIKNIK MOTO-COUNTRY 2013

Autor: Administrator

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Pikniku Country który odbył się w dniach 29-30 czerwca 2013piknik_moto-country_2013 w Parku Hallera

Program artystyczny pikniku:
  • Sobota

15.30 Otwarcie
16.20 Catawba
17.00 The Trace
18.30 Catawba
19.15 Taxmeni
20.45 Tomasz Szwed & Szwedzki stół

{zoomcat catid=594}


  • Niedziela

16.00 Krystyna Mazur Band
17.15 Whiskey River
18.30 Szulerzy
19.45 Colorado Band
21.00 Trebunie Tutki

{zoomcat catid=595}

Prowadzenie: Korneliusz Pacuda

XIX  Międzynarodowy Piknik Moto-Country „Dąbrowa Górnicza 2013” w swojej już  19-tej  odsłonie, to jedna z najbardziej rozpoznawanych plenerowych imprez w Dąbrowie Górniczej o charakterze muzycznym, o określonej już dobrej marce artystycznej. Wydarzenie to, jest od dawna wkomponowane w miejski kalendarz imprez, corocznie przynosi moc atrakcji dla osób w przedziale wiekowym od 0 do… „+ nieskończoności”. Co roku mamy przyjemność gościć artystów którzy oddają w różnym stopniu właśnie ten unikalny klimat Dzikiego Zachodu, a jej największym, rozpoznawalnym atutem jest muzyka country. Znane nam są również walory tej muzyki doskonale choćby z klasyków filmowych, często również ku uciesze publiki - koncertów okraszonych nutą muzyki współczesnej. Ostatnie edycje obfitowały w takich artystów jak: Andrzej Cierniewski, Andrzej Sikorowski z grupą Pod Budą, , Rico Sanchez & Gipsy King, Gang Marcela, Alicja Boncol,  Mariusz Kalaga, Daniel T’ Couts (USA), HONKY TONK BROTHERS, WANDA i BANDA, DROPS (Czechy), VESLARI (Słowacja) Willie Jones (USA) & zespół NEZNÁMI (Czechy) oraz wielu, wielu innych znakomitych artystów.
 
Wyjątkowy charakter imprezy gwarantuje jego uczestnikom świetną zabawę do późnego wieczora, a zagraniczni goście dodatkowo podnoszą jej prestiż. Tegoroczna odsłona tym razem organizowana jest w samym Centrum Miasta, w Parku Hallera. Gwarantuje jeszcze więcej atrakcji i nie tylko dla dorosłych. Na scenie w sobotę zobaczymy m.in. takie formacje jak: taneczny zespół CATAWBA,  THE TRACE, czeski znakomity zespół TAXMENI, Tomka SZWEDA z zespołem SZWEDZKI STÓŁ. Natomiast w niedzielę na scenie pojawi się Krystyna MAZUR z zespołem, WHISKEY RIVER, SZULERZY, COLORADO BAND oraz polska gwiazda muzyki folk TREBUNIE TUTKI. Całość poprowadzi tradycyjnie największy autorytet wiedzy o muzyce country w Polsce – Korneliusz Pacuda („Wszystkie drogi prowadzą do Nashville”). Wypada też  przypomnieć o zlocie jaki organizowany jest przez KLUB Motocyklowy VC 1978, który w tym roku obchodzi swój okrągły jubileusz 35 lecia istnienia. Na terenie Ośrodka CSiR  nad jeziorem Pogoria III  będziemy mogli podziwiać i cieszyć oko pięknymi okazami wspaniałych jednośladowych rumaków. Prognozy pogody niezaprzeczalnie zwiastują piękny słoneczny weekend, podczas którego Piknik Country będzie synonimem mile spędzonego czasu i świetnej zabawy dla całych rodzin.

                                                                                                             ZAPRASZAMY!