Pałac

Witamy na nowej stronie Pałacu Kultury Zagłębia!

Autor: Krzysztof Korzeniecki

Nowa witryna jest końcowym etapem wprowadzenia spójnego systemu identyfikacji wizerunkowej, w tym internetowego systemu sprzedaży biletów. W porównaniu do poprzedniej strony, obecny układ ułatwia dotarcie do pożądanych treści, zmniejsza czas poszukiwania informacji, a responsywność pozwala na swobodne korzystanie na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety).

Nawigacja
Strona została podzielona na siedem głównych kategorii z poszczególnym menu, sliderem promującym topowe informacje, kalendarzem najbliższych wydarzeń, zajęć i seansów filmowych oraz podstronami dla konkretnej grupy odbiorców. Aktualności a w nich foto galerie, zostały przyporządkowane konkretnym kategoriom i tematom, aby w prosty sposób każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dziecko, rodzic i każdy inny użytkownik ma możliwość błyskawicznego filtrowania treści tylko dla siebie.

Ten pierwszy raz
Nie zapomniano i o widzach którzy w Pałacu Kultury Zagłębia są po raz pierwszy. Specjalnie przygotowany plan budynku PKZ nie pozwoli zainteresowanemu się zgubić. Czytelny podział na placówki zewnętrzne z mapami, przystankami (tramwaj/autobus) oraz opisy ułatwią dotarcie do wszystkich klubów i świetlic PKZ.

Dla każdego coś…
Każdy użytkownik przy pomocy newslettera może wybrać tylko interesujące go treści, bez obawy zarzucania informacjami które wydają się zbędne.

Dodatki
Ciekawostką na stronie z całą pewnością jest moduł e-kartek oraz system oceniania zdjęć w fotogaleriach, dzięki któremu utworzony zostanie ranking najciekawszych wydarzeń i treści. E-kartki natomiast to kapitalne narzędzie do przesłania najbliższym efektów pracy swoich pociech podczas wszelkich zajęć artystycznych w PKZ.

Zachęcamy do odwiedzania nowej witryny, korzystania z newslettera a w przypadku znalezienia błędów, zgłaszanie ich na adres promocja@palac.art.pl