Kino

Wirtualna sala Kina Kadr działa!

Autor: Adam Wieczorek

Kino Kadr nie przestaje działać, a co lepsze - ogłasza nowy repertuar! Czekamy na was w trzeciej, wirtualnej sali na MojeEkino.pl!

Czym jest MojeEKino? 

MojeEKino to platforma zrzeszająca kina studyjne z całej Polski, które wraz z dystrybutorami filmów podjęły się zadania stworzenia i wypełnienia niszy na rynku VOD. Jest nią prezentowane ambitniejszych pozycji filmowych, które są niedostępne na innych platformach cyfrowych, a tym bardziej na serwisach opierających się na opłatach abonamentowych. Tych filmów nie znajdziesz na Netflixie, a możesz je zobaczyć w swoim kinie, a dokładniej w jego wirtualnej sali.

Czym jest wirtualna sala Kina Kadr? 

MojeEKino to prawdziwe kino w rzeczywistości wirtualnej - płacimy za bilet, który umożliwia zobaczenie seansu filmowego. Można wybrać film dostępny w bazie (jest to około 100 filmów i ta baza cały czas rośnie), ale organizowane są również specjalne pokazy i festiwale filmowe, których organizacja w trakcie pandemii byłaby niemożliwa. Ponadto cena biletów jest atrakcyjna - zwykle jest to tylko 15 złotych, a  dzięki jednemu biletowi można obejrzeć film w kilka osób, które wspólnie zasiądą przed telewizorem, komputerem lub tabletem.

Czemu warto wybrać wirtualną salę Kina Kadr na MojeEKino i jak to zrobić?

Dzięki wirtualnej sali Kina Kadr masz możliwość zobaczenia produkcji przedpremierowych, premierowych i takich, które już gościły na ekranach kin studyjnych. Filmy takie są bardzo trudno dostępne - nie obejrzymy ich w najpopularniejszych serwisach VOD jak Netflix czy Amazon Prime. Jedyna szansa to obejrzenie produkcji w kinie studyjnym. Nasza wirtualna sala to realne wsparcie dla dąbrowskiego kina. Można tego dokonać przez wybór Kina Kadr przy zakupie biletu na wirtualny seans - wtedy nasze kino otrzymuje część kwoty z waszego biletu i może działać nawet w trakcie zamknięcia placówki! Ponadto seans w naszej wirtualnej sali cechuje brak reklam przed seansami, gdyż omijają nas dodatkowe koszty związane z prowadzeniem kina w formie stacjonarnej.

To plan tylko na czas zamknięcia?

Nie, wirtualna sala Kina Kadr działa i będzie działała niezależnie od tego, czy nasze kino jest zamknięte, czy też nie. Ogromnym plusem wirtualnej sali jest nie tylko możliwość samodzielnego wyboru filmu z dużej bazy, ale również brak oczekiwania na godzinę seansu - możesz zobaczyć film tu i teraz, przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu! Kolejną sprawą jest logistyka - niejednokrotnie zdarza się, że po prostu brakuje nam możliwości wyświetlenia w danym czasie filmów np. w ramach festiwalu filmowego, gdyż z góry opracowujemy repertuar na cały miesiąc i nagłe zmiany czasami są niemożliwe. Oczywiście, przeglądy i festiwale dalej będą gościć w Kinie Kadr, jednak platforma MojeEKino daje nowe możliwości - dzięki niej możemy "wyjechać" na festiwale z całego kraju, nie ruszając się z domu.

Widzimy się w wirtualnej sali Kina Kadr!