Repertuar

Walentynkowy mariaż z Kasią Lins

Autor: Olaf Otwinowski

Niejednemu z nas muzyczne utwory przywodzą na myśl piękne chwile z naszego życia, przenosząc nas do momentów, które chcielibyśmy jeszcze raz przeżyć. Dlatego też Pałac Kultury Zagłębia zaprasza wszystkich na walentynkowy koncert w towarzystwie Kasi Lins, który odbędzie się na Sali teatralnej 14 lutego o godzinie 19.

Wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów – Kasia Lins nie boi się muzyki. Artystka zadebiutowała w 2018 długogrającym albumem Wiersz ostatni, na którym współkompozytorami utworów są Michał Lange i Karol Łakomiec, za produkcję natomiast odpowiadają Marcin Bors oraz Michał Lange. Na swoim koncie ma występy przed takimi artystami jak Imany, Ania Dąbrowska, Natalia Przybysz czy Jessie Ware. Jej twórczość – określaną często jako alternative pop – cechuje charakterystyczny dla tego gatunku muzyczny eklektyzm oraz niebanalne teksty, które przenoszą słuchaczy nie tylko w muzyczną, ale również intelektualną podróż. Folkowe, rockowe czy soulowe dźwięki przebijają się poprzez popowe brzmienia, a całości dopełniają instrumenty takie jak wurlitzer czy oud. W skład zespołu oprócz Kasi Lins wchodzą: Karol Łakomiec, Zuza Kłosińska, Miłosz Oleniecki oraz Wiktoria Jakubowska.

Muzyczny koktajl, poetyckie teksty oraz wokal artystki to najkrótszy opis tego, co czeka słuchaczy podczas koncertu, na który serdecznie zapraszamy już 14 lutego.

BILETY DOSTĘPNE TUTAJ