Relacje

TREvoci zawładnęli sercami dąbrowskiej publiczności

Autor: Olaf Otwinowski

Śmiało można powiedzieć, że wczorajszy koncert tenorów TREvoci i 2BEquartet pt. W blasku Świąt był jednym z najlepszych koncertów w tym roku! Pomimo lekkiego opóźnienia koncertu, ze względu na problemy techniczne związane z transportem, wieczór ten był niezapomniany.

Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj rozkochali w sobie publiczność, prezentując najwspanialsze polskie kolędy, świąteczne piosenki amerykańskie i hity muzyki rozrywkowej. Wszystko to wykonując operowymi głosami, które zapierały dech w piersiach. Magii całości dodała muzyka 2BEquartet, a zwłaszcza urok pań grających na smyczkach, które - jak żartobliwie określił Voytek Soko - ubrały się w bezy specjalnie na ten koncert. TREvoci nie tylko ukazali swój wielki talent, ale również świetne poczucie humoru i znakomity kontakt z publicznością, która nagrodziła ich dwukrotnie owacjami na stojąco, w zamian za co tenorzy wykonali dwa utwory na bis Mambo Italiano oraz Hallelujah Leonarda Cohena

Wśród widowni co chwilę słychać było westchnienia, gdy tenorzy zapowiadali kolejne utwory, wśród nich piosenki Franka Sinatry, których wykonania zawsze kończyły się gromkimi brawami. TREvoci i 2BEquartet zabrali publiczność w niezwykłą i piękną muzyczną podróż, i przysporzyli wspaniałych emocji, które zapełniły serca na nadchodzący nowy 2018 rok.

Fot. Marek Wesołowski